Nieuws & Blogs
Personeelsbijeenkomst 22 april 2025
Op dinsdag 22 april vond de Litecad-personeelsbijeenkomst plaats in het Van der Valk Hotel in Assen. Een informatieve en gezellige avond waarop oude en nieuwe Litecad’ers elkaar weer konden ontmoeten en bijpraten!
We begonnen de avond informeel met een drankje en zoete hapjes, zodat iedereen alvast even kon bijkletsen. Rond 17.00 uur verhuisden we naar de grote zaal, waar een aantal belangrijke mededelingen werden gedaan over o.a. het Litecad-team. Vervolgens haalde Jan Rolfes -in zijn rol als adviseur op het gebied van veiligheid en arbo-gerelateerde zaken- een aantal incidentmeldingen aan van de afgelopen periode. De les die we hieruit trekken is om veiligheidsissues bij de opdrachtgever ook te melden bij Litecad, zodat wij -als werkgever- hier daadwerkelijk iets mee kunnen doen cq iets van kunnen leren. "Wie meldt is een held" dus!
Het eerste deel van de personeelsbijeenkomst sloten we af bij twee collega's die we in het zonnetje hebben gezet: Jan Geerlings omdat hij de Paarse Koe kreeg uitgereikt en Janine Verbeek omdat ze op de kop af 12,5 jaar in dienst van Litecad was.
Na een korte borrel nam deskundige op het gebied van Artificial Intelligence, Aaron Mirck, de aanwezigen mee in een inspirerende lezing over kunstmatige intelligentie. De lezing werd afgesloten met een leuke quiz, waarbij Alexander de Boer als winnaar uit de bus kwam!
Traditiegetrouw stond na alle informatie en inspiratie het live-cooking buffet klaar. De sfeer was ontspannen en het eten was zoals altijd uitstekend. Kortom: een avond om met veel plezier op terug te kijken.
Dank aan iedereen die erbij was en heeft bijgedragen aan deze geslaagde bijeenkomst!